Zabiegi

W Gabinecie Dr Ewa Gułaj ® wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej i naprawczej oraz kosmetologii. Współpraca doświadczeń i umiejętności lekarza medycyny estetycznej oraz kosmetologa, pozwalają nam zaoferować szeroki wachlarz procedur zabiegowych oraz łączyć je, reagując stosownie do potrzeb przebudowujących się tkanek.

Nasza twarz nabiera wyrazu za sprawą mimiki – to ona decyduje o naszej ekspresywności, kiedy mięśnie twarzy kurczą się w czasie uśmiechu czy mrużenia oczu.  

Obecny kanon piękna lansuje modę na gładką skórę. Zwłaszcza w okresie letnim usuwanie niechcianego owłosienia przysparza nie lada problemu. 

Piękne nogi są smukłe, gładkie i… wolne od uczucia ciężkości czy obrzęków. Niestety to ostatnie bardzo często nasila się latem, kiedy wysokie temperatury sprzyjają rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

Znakiem czasu jest uciekanie się do coraz bardziej wyszukanych rozwiązań. Często jednak sekret tkwi w prostocie – nie inaczej jest w przypadku fali uderzeniowej. 

Kanon urody nieustannie się zmienia – wpływom tym poddają się nie tylko twarze, lecz również ciała. Z obecną modą na krągłe kształty jest jednak jeden problem.

Kwas L-polimlekowy stosowany jest w medycynie od ponad 30 lat. Służy do redukowania zmarszczek oraz ubytków tkankowych. 

Najprościej mówiąc – światło to życie. Odgrywa kluczową rolę w naszym istnieniu, co bardziej lub mniej świadomie odczuwa każdy. 

Istnieje wiele rodzajów laserów, a spektrum ich zastosowań jest szeroki. Lasery używane są m.in. w celu poprawy jakości skóry oraz redukcji zmarszczek, usuwania blizn. 

Podanie osocza bogatopłytkowego rewitalizuje skórę, ujędrnia ją i nadaje zdrowego kolorytu, a przez sposób, w jaki przeprowadza się zabieg, nazywany jest on „wampirzym liftingiem”.
Zabiegi falami radiowymi, nazywanymi także radiofrekwencją (RF), wykorzystują promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwość.
Mezotarapią określa się sposób, czyli metodę podania preparatów stymulujących do skóry. Stymulatory tkankowe, jak zresztą wskazuje ich nazwa, są właśnie tymi preparatami.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry za pomocą bardzo cienkich igieł w celu wywołania mikrourazów, które pobudzą skórę do regeneracji.  

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym polega na iniekcyjnym wprowadzeniu wypełniacza w formie żelu w okolicę czerwieni wargowej.

Nadpotliwość spowodowana jest zwiększoną aktywnością gruczołów potowych, które produkują nadmierne ilości potu – większe niż te, które są konieczne dla utrzymania prawidłowej temperatury ciała.

Dzięki wypełnianiu kwasem hialuronowym można min. uwydatnić usta, unieść opadający owal twarzy, skorygować asymetrię ale także zredukować zmarszczki. Na ostateczne efekty czekamy kilka tygodni. 

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wykonywany przez kosmetologa. Jest bezbolesny, a nawet przyjemny. Usuwa niedoskonałości, dotlenia i rewitalizuje skórę.
Peeling pozwala usunąć niemal wszystkie drobne niedoskonałości skóry, jednak jego stosowanie nie ogranicza się wyłącznie do twarzy.

Ginekologiczny zabieg fali radiowej opiera się na zjawisku termolizy, czyli efektu termicznego uzyskiwanego za pomocą szybkozmiennego prądu o wysokiej częstotliwości. 

Dlaczego, nawet jeżeli nie widzimy kogoś z bliska i nie możemy dostrzec jego zmarszczek, wiemy czy twarz jest młoda czy stara?

. Laseroterapia polega na naświetlaniu naskórka wiązką promieni, które powodują obkurczenie poszerzonych naczynek. Co ważne, ten rodzaj lasera może być z powodzeniem używany na opalonej skórze. 

„Pajączki” czyli trwale rozszerzone naczynia krwionośne przybierające postać cienkich, czerwonych nitek można usunąć za pomocą lasera naczyniowego lub termokoagulacji.

Opinie pacjentów

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem gabinetu medycyny estetycznej, to przeczytaj opinie zadowolonych pacjentów Gabinetu Dr Ewa Gułaj ®

Serdecznie polecam klinika na miarę 21 wieku fantastyczna obsługa korzystałam z kilku sesji ostrzykiwanie osoczem i chirurgicznego usuwania zmian na skórze ceny są umiarkowane w porównaniu na przykład z warszawskimi salonami estetyki kosmetologicznej jestem bardzo zadowolona i dziękuję zespolowi.

Elżbieta Pacjentka

Pełen profesjonalizm, ogromne wsparcie i przemiła atmosfera.

Iwona Pacjentka

Potrzebujesz ustalić plan zabiegów, aby być piękniejszą wersją siebie polecam z całego serca panią dr Ewę oraz personel

Sylwia Pacjentka

Jestem bardzo zadowolona. Zarówno z oferowanych zabiegów, jak i sposobu ich wykonania, życzliwości Pani Małgosi oraz Pani Ewy. Polecam z pełnym przekonaniem.

Aleksandra Pacjentka

Bardzo mila atmosfera, lekarze i personel zaangażowani . Pełen profesjonalizm. Efekt zabiegu pozytywnie mnie zakoczył 🙂 Polecam serdecznie

Lidia Pacjentka

Aktualności

Artykuły o tematyce medycyny estetycznej i aktualności dotyczące naszego gabinetu.

Melasma i chloasma… czy to, to samo?

Melasma i chloasma… czy to, to samo?

Co oznaczają te dwa chociaż różne, to jednak bardzo podobne pojęcia? Oba…

Fotostarzenie skóry

Fotostarzenie skóry

Nie wynaleziono jeszcze antidotum, które pozwoliłoby nam na zatrzymanie procesu starzenia się…

Pożegnaj truskawkowe nogi

Pożegnaj truskawkowe nogi

Zima ledwie rozpoczęła się na dobre, a my myślami jesteśmy już w…