O nas

Gabinet Dr Ewa Gułaj ® – to gabinet medycyny estetycznej i naprawczej, a zarazem zastrzeżona nazwa marki, na którą dr Ewa, właścicielka, pracuje od lat. W swoim zespole zebrała wykwalifikowanych ludzi nie tylko z ogromną pasją do tego, co robią, ale również z ciepłym i wyrozumiałym podejściem do pacjentów.

Ewa Gułaj

Doktor nauk medycznych

dr Ewa Gułaj

Doktor nauk medycznych Ewa Gułaj ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku. W trakcie ponad dwudziestoletniej praktyki zawodowej uzyskała dwie specjalizacje:
Dr Ewa pracowała w Klinice Alergologii i Klinice Geriatrii UMB, następnie zwróciła się w kierunku medycyny estetycznej, którą zajmuje się od dziesięciu lat. Kwalifikacje w tym zakresie zdobywała w czasie licznych szkoleń, co odzwierciedlają certyfikaty potwierdzające uprawnienia do wykonywania zabiegów medycznych, mających na celu odmładzanie i upiększanie skóry przez oddziaływanie na jej najgłębsze warstwy, oraz do obsługi sprzętu, klasyfikowanego jako sprzęt medyczny. By poszerzać swoje kompetencje, dr Ewa uczestniczy w sympozjach oraz konferencjach naukowych i warsztatowych.

Dr Ewa Gułaj jest szkoleniowcem w zakresie medycyny estetycznej, przekazuje swoją wiedzę i umiejętności innym lekarzom. Od wielu lat jest związana z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese w Warszawie.

W życiu prywatnym dr Ewa to szczęśliwa mama oraz żona. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, wyjeżdżając w dalsze i bliższe podróże, jak również w domowym zaciszu, z dobrą książką w ręku. Dr Ewa to kobieta wielu sprzeczności, jest nie tylko domatorką i podróżniczką w jednym, jej miłość do zwierząt także wymyka się podziałom. Jest szczęśliwą posiadaczką i psów, i kotów, a w temacie liczby posiadanych pupili wcale nie powiedziała ostatniego słowa. Jak sama o sobie mówi, jest odważna i nie lubi schematów. Nie boi się jeździć wielkim samochodem ani wyjechać nawet na drugi koniec świata, a ramy, w których dałoby się ją zamknąć, po prostu nie istnieją.

Małgorzata Nowakowska

Gosia to absolwentka studiów kosmetologicznych w Białymstoku, z wykształcenia jest licencjonowanym kosmetologiem. Nieustannie rozwija się i poszerza swoją wiedzę, czego dowodem jest ukończenie licznych kursów z zakresu kosmetologii i kosmetyki. Gosia może równie pochwalić się imponującym, bo aż 20 letnim stażem w zawodzie kosmetologa oraz kosmetyczki.

W gabinecie dr Ewy Gosia zajmuje się skórą pacjentów, sprawiając, by stała się czysta, sprężysta i promienna. W jej gestii leży dbanie o piękne twarze i jędrne ciała, cellulitowi i zaskórnikom mówi stanowcze „żegnam”. 

Prywatnie Gosia ma wiele pasji i zainteresowań. Jest fanką mody i chętnie sięga po odważne stylizacje, uwielbia również szczekające czworonogi – jej serce bije szybciej, gdy w pobliżu pojawia się buldog francuski. Wycieczki i aktywne spędzanie czasu to coś w sam raz dla niej – wraz z najbliższymi poszukuje zaginionych księżniczek i błędnych rycerzy zwiedzając zamki, pałace i twierdze. Istnieją podejrzenia, że szuka tam również duchów, jednak Gosia na ten temat uparcie milczy. Ma za to wiele do powiedzenia w sprawie zdrowej diety, którą chciałaby przemycić do codziennego jadłospisu najbliższych. Cóż, z różnym skutkiem.

Małgorzata Nowakowska

Kosmetolog

Justyna Kostecka

Rejestratorka/Managerka

Justyna Kostecka

Justyna to z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku koordynatora projektów. Doskonale odnajduje się w kontaktach z pacjentami oraz na polu szeroko pojętych działań marketingowych.

W gabinecie dr Ewy Justyna pełni odpowiedzialną funkcję managerki. To jej głos słychać w telefonie i to właśnie ona siedzi po drugiej stronie komputera. Justyna prowadzi księgowość gabinetu, odpowiada za ogarnianie logistyki związanej z zabiegami oraz ich terminami, a jakby tego było mało, zna tajniki efektywnego użytkowania ekspresu do kawy.
Prywatnie Justyna jest osobą blisko związaną z naturą. Dała się poznać jako wielka miłośniczka leśnych spacerów, architekt zieleni przydomowego ogrodu, a także muza tworzącego w drewnie męża. Poza byciem żoną i dumną matką dwóch synów, jest również zdystansowaną kociarą, bo, jak wiadomo, dom bez kota to jednak głupota.

Opinie pacjentów

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem gabinetu medycyny estetycznej, to przeczytaj opinie zadowolonych pacjentów Gabinetu Dr Ewa Gułaj ®

Serdecznie polecam klinika na miarę 21 wieku fantastyczna obsługa korzystałam z kilku sesji ostrzykiwanie osoczem i chirurgicznego usuwania zmian na skórze ceny są umiarkowane w porównaniu na przykład z warszawskimi salonami estetyki kosmetologicznej jestem bardzo zadowolona i dziękuję zespolowi.

Elżbieta Pacjentka

Pełen profesjonalizm, ogromne wsparcie i przemiła atmosfera.

Iwona Pacjentka

Potrzebujesz ustalić plan zabiegów, aby być piękniejszą wersją siebie polecam z całego serca panią dr Ewę oraz personel

Sylwia Pacjentka

Jestem bardzo zadowolona. Zarówno z oferowanych zabiegów, jak i sposobu ich wykonania, życzliwości Pani Małgosi oraz Pani Ewy. Polecam z pełnym przekonaniem.

Aleksandra Pacjentka

Bardzo mila atmosfera, lekarze i personel zaangażowani . Pełen profesjonalizm. Efekt zabiegu pozytywnie mnie zakoczył 🙂 Polecam serdecznie

Lidia Pacjentka

Aktualności

Artykuły o tematyce medycyny estetycznej i aktualności dotyczące naszego gabinetu.

Melasma i chloasma… czy to, to samo?

Melasma i chloasma… czy to, to samo?

Co oznaczają te dwa chociaż różne, to jednak bardzo podobne pojęcia? Oba…

Fotostarzenie skóry

Fotostarzenie skóry

Nie wynaleziono jeszcze antidotum, które pozwoliłoby nam na zatrzymanie procesu starzenia się…

Pożegnaj truskawkowe nogi

Pożegnaj truskawkowe nogi

Zima ledwie rozpoczęła się na dobre, a my myślami jesteśmy już w…